+48 536 187 731 Pon.-Pt. 08:00-16:00

O nas

logoSerdecznie witamy Państwa na stronie naszego Biura Rachunkowego działającego na terenie Pruszcza Gdańskiego, Trójmiasta i okolic. Mamy nadzieję, że przedstawione tutaj informacje o prowadzonej przez nas działalności oraz nasza oferta, spotkają się z Państwa zainteresowaniem.

Nasze biuro oferuje kompleksowe usługi dla podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości oraz administrowania kadrami i płacami. Obsługujemy spółki prawa handlowego, spółki cywilne, jednoosobowe działalności gospodarcze.

Polityką firmy jest umiejętność dopasowania oferowanych przez nas usług do zmieniających się potrzeb i oczekiwań Klientów oraz ponoszeniu odpowiedzialności za sprawy Klienta.

Przedstawione usługi są skierowane i szczególnie atrakcyjne dla firm (przedsiębiorców), których wewnętrzna polityka preferuje wykorzystanie obsługi księgowej, bądź kadrowo-płacowej przez zewnętrzną firmę pozwalającą w pełni zagwarantować merytoryczny profesjonalizm.

W efekcie podjętej z nami współpracy firma zyskuje łatwiejszy dostęp do informacji, merytoryczną wiedzę, stosowne dane finansowo-księgowe, czy kadrowo-płacowe, dedykowane raporty i sprawozdania, a co najważniejsze minimalizację ryzyka na tych płaszczyznach i wymierne korzyści finansowe.

Zarówno dla jednoosobowych działalności gospodarczych (w tym tzw. wolnych zawodów), spółek cywilnych, czy spółek z o. o. udostępniamy adres na siedzibę firmy z możliwością skorzystania z asysty sekretarskiej wirtualnego biura.

Świadczone przez nas usługi księgowe i kadrowe realizujemy na podstawie certyfikatu księgowego wydanego przez Ministra Finansów. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC.

Przekazane do nas dane i informacje są bezpieczne – działamy na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2014 r. poz. 1182), w tym wdrożonej Polityce bezpieczeństwa.

Współpraca z nami i stosowane przez nas nowoczesne rozwiązania to sposób na optymalizację procesów zachodzących w każdej firmie.

Biorąc pod uwagę Państwa cenny czas na prowadzenie własnej firmy, kontakty z Biurem ograniczamy do minimum ale jednocześnie służymy pomocą gdy tylko zachodzi taka potrzeba. Po wcześniejszym ustaleniu możliwy jest odbiór dokumentów u Klienta.